![Працівники бібліотеки ЛНМУ ім. Данила Галицького на Koha-ton](http://medlib.lviv.pro/wp-content/uploads/2018/04/DSC03016-900x600.jpg)
Питання забезпечення максимальних можливостей і зручності в користуванні бібліотекою стоїть перед всіма бібліотеками і потребує вирішення. Тому захід, спрямований на обговорення вже отриманого досвіду в роботі з АБІС Koha, викликав неабияке зацікавлення. Серед спікерів інтенсивну були представники не лише львівських вузівських бібліотек (НУ «Львівська політехніка», УКУ), а й бібліотекарі з Краківського політехнічного університету ім.Т. Костюшки (Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki). Присутні ділились досвідом роботи в АБІС Koha, обговорювали питання впровадження та можливості співпраці. День видався активним, багатим на нові знайомства, враження та ідеї.
Висловлюємо щиру подяку працівникам бібліотеки Українського католицького університету за цікавий семінар і теплу атмосферу.[:]