До участі в тренінгу були запрошені молодіжні працівники з Чернігівської, Херсонської, Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Рівненської, Житомирської та Черкаської областей. Представники молодіжних центрів та просторів, зокрема які уже працюють з інклюзивними групами (молодь з інвалідністю, національні меншини, іноземні громадяни, внутрішньо переміщені особи тощо) поділилися досвідом у процесі навчання.
![Учасники спеціалізованого тренінгу «Інклюзивність в молодіжних центрах», 5-7 липня 2018 року, м. Рівне](http://medlib.lviv.pro/wp-content/uploads/2018/07/IMG_2943-900x675.jpg)
Серед завдань тренінгу було розвинути в усіх учасників навички та надати необхідні знання про:
- розуміння інклюзивності в молодіжній роботі.
- виміри інклюзивності у молодіжних центрах.
- компетенції, необхідні для роботи з групами включення та залучення до діяльності молодіжних центрів та просторів.
- комунікація між молодіжними центрами, які працюють або прагнуть працювати у сфері інклюзії.
Поняття «інклюзивність» у даній програмі розкривали як можливість молодіжного простору враховувати інтереси і потреби усіх груп молоді, які можуть бути потенційними його відвідувачами. Оскільки у молодіжній роботі інклюзивність безпосередньо пов’язана з принципом соціального включення, що означає рівний доступ усіх молодих людей до соціальних прав та можливостей.
![Робочий момент тренінгу «Інклюзивність в молодіжних центрах», 5-7 липня 2018 року, м. Рівне](http://medlib.lviv.pro/wp-content/uploads/2018/07/IMG_2937-900x495.jpg)
[:]