На початку заходу з привітальним словом виступила заступник директора бібліотеки Л. С. Метельська. Про саме навчальне видання докладно розповіла канд. технічних наук Ірина Борисівна Березовська у доповіді “Медична інформаційна система «Доктор Елекс»: основи роботи”.
![Координатор проекту Ірина Березовська розповідає про посібник](http://medlib.lviv.pro/wp-content/uploads/2018/09/lyuda04-900x675.jpg)
![Загальний читальний зал Наукової бібліотеки під час презентації](http://medlib.lviv.pro/wp-content/uploads/2018/09/lyuda02.jpg)
Про практичне використання МІС «Доктор Елекс» у своєму виступі «Позитивний досвід застосування ІТ в практичній роботі Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова» розповів канд. мед. наук, асистент кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького, дитячий лікар-отоларинголог КНП «Комунальна міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» Олександр Семенюк.
![Канд. мед. наук О. Семенюк розповідає про використання системи "Доктор Елекс" на практиці](http://medlib.lviv.pro/wp-content/uploads/2018/09/lyuda03-900x675.jpg)
![Слухачі доповіді про медичну інформаційну систему "Доктор Елекс" у загальному читальному залі бібліотеки](http://medlib.lviv.pro/wp-content/uploads/2018/09/lyuda05-900x648.jpg)
Серед учасників заходу були присутні студенти ВНКЗ ЛОР «Львівський інститут медсестринства і лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського», які першими опанували методику роботи у системі та поділились схвальними відгуками.
[:]